מנורות קיר משמשות אותנו הן לשם תוספת תאורה והן לשם תוספת דקורטיבית (אפילו פסל!) ולרוב נשתמש בהן בכניסה לבית, בסלון, במסדרון ובמעלה המדרגות – מה שרציתם לדעת על מנורות קיר

רוצים כניסה מרשימה ובלתי נשכחת לביתכם? מנורות קיר בכניסה לבית יכולות לעשות את העבודה. המנורות יכולות להיות זהות או שונות זו מזו אך כדאי שהן תשתייכנה לאותה הסדרה (הוא הדין בנוגע למסדרון ולמעלה המדרגות).
בנוגע לסלון, נהוג למקם את מנורות הקיר על הקירות ההיקפיים מסביב לטלוויזיה או מעל הספות ולדאוג שהן תתכתבנה עם מנורת התקרה (ראה שיעור בהתכתבות).

סדר גודל
בשמעל'ה מייצרים מנורות קיר במגוון גדלים. החל ממנורות בגודל של 20X20 ס"מ וכלה במנורת קיר בגודל של 2X2 מטרים כך שהמנורה מתפרסת על פני הקיר כולו. כיוון שמדובר בעבודת יד המתבצעת במיוחד לפי הזמנת הלקוח, אנחנו יכולים לייצר מנורות קיר בכל גודל שרק תבקשו.

משחק הצבעים
מנורות קיר מגיעות במגוון צבעים, כך למשל, הן יכולות להיות ניטרליות בעלות צבע לבן או בהיר או דווקא חמות בעלות צבע דבש או אדום, דבר המשתלב היטב על קיר לבנים או על טרנד הקיר המצופה בשליכט.
אבל לא רק צבע בודד, מנורות קיר יכולות לשלב בחובן מגוון צבעים, למשל, מנורת קיר בדגם הנקרא "אבני אש", משלבת שלל צבעים.
שוב, כיוון שמדובר בעבודת יד, נוכל לייצר את המנורות שלכם בכל צבע שבו תחפצו.

שיעור בהתכתבות
מנורות קיר יכולות להיגזר ממנורת התקרה המרכזית, כלומר, ניתן לייצר מנורות קיר באותם הצבעים והצורות (רק בפרופורציות שונות) כמו של מנורת התקרה, דבר זה יוצר תחושה שבה מנורות הקיר מתכתבות עם מנורת התקרה, דבר התורם להרמוניה בבית ולאווירה שאנו רוצים לשדר. אפרופו אווירה, בשמעל'ה מייצרים מנורות קיר מצוירות (על גבי מנורות אלו ניתן לצייר בעבודת יד ציור מקורי המשלים את האווירה).

מחפשים מנורות קיר? שמעל'ה פלג והצוות ישמחו לייעץ לכם בחינם במגוון חנויות הרשת הנמצאות בדיזיין סנטר בבני ברק, ברחוב מדינת היהודים 60 בהרצלייה פיתוח ובסטודיו במושב אלמגור. הייעוץ כולל עיון בתוכניות הבית/השיפוץ, וכמובן, התאמת מנורות בעיצוב אישי במיוחד עבורכם. ליצירת קשר הקליקו