נישה בקיר? תקרה גבוהה? (מישהו אמר 8 מטר?) או אולי נקודת חשמל שאינה בדיוק מעל השולחן– לכל הבעיות שמעל'ה פלג יימצא פתרונות תאורה אישיים שיעלו בקנה אחד עם הסטייל העיצובי שלכם

במסגרת העבודה שמעל'ה פלג נתקל לא אחת בבעיות תאורה הנובעות הן מחללים שאינם שגרתיים
והן ממיקום שגוי של נקודות חשמל. במקרים אלה כיוון שמדובר בהתאמה ובעיצוב תאורה בצורה אישית, שמעל'ה והצוות מגיעים לחלל הלא שגרתי או הבעייתי, מפעילים את הדמיון וכמובן, מוצאים פתרונות תאורה לכל בעיה.

דוגמאות של בעיות תאורה ושל פתרונות תאורה

על הגובה
כשבונים חלל מדרגות גבוה או כניסה גבוהה ( 6-8 מטר), מצד אחד דרושה תאורה שתייפה את החלל, ומצד שני יש לזכור כי בגובה זה לא ניתן לתלות שנדליר. הרי גם אם נשתמש במנורה בעלת חוט ארוך יותר, הכיצד בבוא היום נחליף שנאים?
מה הפתרון? שמעל'ה פלג והצוות מגיעים למקום ומתאימים פתרון תאורה דקורטיבי ופרקטי.

האלכסון לא אסון
כשבונים תקרה משופעת, דרושות מנורות שתשתלבנה בהתאם לגובה התקרה המשתנה.
מה הפתרון? שמעל'ה פלג והצוות מגיעים ומתכננים את המנורות בהתאם לצורה ההנדסית הספציפית של התקרה שלכם.

הנישה שלא הענישה
כשבונים נישות בקירות ובתקרות, דרושים גופי תאורה שניתן יהיה להחליפם בקלות בבוא העת.
מה הפתרון? שמעל'ה פלג והצוות מגיעים ומעצבים את גופי התאורה בהתאם לנישות שלכם תוך כדי מתן פתרונות לתחזוקה שוטפת.

איזה סרט
בחללים ציבוריים גדולים (מסעדות, בתי קפה, לובי ואולמות קולנוע) דרושה תאורה המספקת את האווירה המבוקשת ובד בבד משתלבת עם הליין העיצובי.
מה הפתרון? שמעל'ה פלג והצוות מגיעים ומתכננים גופי תאורה העונים על דרישות אלו.

נקודת חשמל
כשנקודת החשמל לא נמצאת פונקט מעל השולחן, אנחנו מזמינים חשמלאי שיזיז אותה אבל לשמעל'ה יש פתרון שיכול לחסוך את ההוצאה על החשמלאי.
מה הפתרון? שמעל'ה פלג והצוות מגיעים ויודעים להתאים תאורה שתספק את עוצמת האור המבוקשת וכמובן, את הלוק המבוקש, גם כשנקודת החשמל אינה מדויקת.

התפיסה הכוללת של שמעל'ה פלג היא מתן פתרונות תאורה בצורה אישית. כיון שכך, אנו יכולים לתת מענה לכל בעיית תאורה שבה נתקלתם.

מחפשים פתרונות תאורה? שמעל'ה פלג והצוות ישמחו לתת לכם ייעוץ חינם בחנויות הנמצאות בדיזיין סנטר בבני ברק, בחנות במדינת היהודים 60 בהרצליה פיתוח ובסטודיו באלמגור. הייעוץ כולל עיון בתוכניות הבית/השיפוץ, וכמובן, התאמת מנורות בעיצוב אישי במיוחד עבורכם. ליצירת קשר לחצו כאן