כשחושבים על תאורה, לא תמיד מבינים כי עיצוב תאורה הוא שילוב של יופי, יחד עם פונקציונליות. יופי גוף התאורה מושפע מהחומר ממנו עשוי הגוף, מרמת חמימות האור המושפע ממנו לחלל, ומהתאמתו לקונספט העיצובי במקום.
הפונקיונליות מושפעת משלושה פרמטרים שכל אחד מהם חשוב ועקרוני מאד.
פרמטר ראשון והחשוב ביותר הוא כמות האור המושפע מגוף התאורה. האם הגוף מספיק להאיר את החלל באופן המתאים לשימושי המקום. פרמטר שני הוא צריכת החשמל של גוף התאורה, רמת היעילות של הנורות. פרמטר שלישי הוא עמידות הנברשת או המנורה. עמידות לאורך שנים התלויה בשימוש בחומרים איכותיים, עמידים לאורך שנים ועמידה בתקנים בינלאומיים של גופי חשמל.
כשקונים גוף תאורה מוכן מחנות התאורה כ"מוצר מדף" שלם וגמור, גם אם נראה מתאים והולם חלל מסוים בבית, הגוף לא בהכרח יוכל לשלב את כל הפרמטרים החשובים שנמנו כאן. עיצוב תאורה שנוצר בהתאמה אישית עבור חלל מסוים, כאשר בידי המתכנן כל הנתונים הדרושים על החלל: מידותיו, מידות הרהיטים, צבעים, כמות החלונות, שימושים, משתמשים, רק אז ניתן לייצר את הגוף המושלם למקום שגם יתאים ויהיה עמיד לאורך שנים רבות.

שמעל'ה פלג והצוות מתאימים לכל לקוח כל יצירת אור וזכוכית. גופי התאורה המעוצבת של שמעל'ה, מיוצרים מאפס עבור הזמנת הלקוח ומותאמים במדויק לצרכיו וחלומותיו תוך הקפדה מירבית על איכות חומרי הגלם ועמידה בתקן חשמל UL האמריקאי המחמיר ביותר לגופי תאורה.

את יצירות עיצובי התאורה של האמן ניתן לראות באולמות התצוגה בדיזיין סנטר (לח"י 2 בני ברק) פתוח מדי יום 10:00-21:00 וימי שישי 9:00-14:00 או בתצוגה שבסטודיו מושב אלמגור עמק הירדן בתיאום מראש עם מירי 052-5279674
שמעל'ה-האור שבאמנות 1599-500-161 www.hebrew.shimale.co.il