דגם "עלי שלכת" נוצר על ידי האמן שמעלה פלג בהשראת מראה הסתיו במטעי המנגו שלו המשקיפים על הכינרת. הצבעים הטבעיים וההרמוניים תורמים רבות לאוירה אינטימית ומזמינה בכל בית או חלל בו הם מאירים.

עלי שלכת מתאימים בעיקר לפינות אוכל וחדרי מגורים בבתים עם סגנון כפרי או קלאסי חמים.מומלץ מאד מול חלונות שפונים לגינה, הו אז הפנים והחוץ משתלבים בהרמוניה והמראה המשתקף מהחלון גם הוא יפהפה. דגם "עלי שלכת" מואר בנורות הלוגן G4 של 10-20 ואט אשר ניתן גם לעמעם באמצעות דימר כדי לעצב את האוירה.. דגם זה כמו יתר יצירות האור של האמן, מותאם אישית עבור צרכי הלקוח מבחינת כמות היחידות, גודל הבסיס התקרתי והצבע שלו, אורך חוטי הנברשת סוג הנורות ועוד.

כל יצירת האור וזכוכית נוצרת מאפס עבור הזמנת הלקוח ומותאמת במדויק לצרכיו וחלומותיו תוך הקפדה מירבית על איכות חומרי הגלם ועמידה בתקן חשמל UL האמריקאי המחמיר ביותר לגופי תאורה.

את דגם עלי השלכת יחד עם יתר היצירות של האמן ניתן לראות באולמות התצוגה בדיזיין סנטר (לח"י 2 בני ברק) פתוח מדי יום 10:00-21:00 וימי שישי 9:00-14:00 או בתצוגה שבסטודיו מושב אלמגור עמק הירדן בתיאום מראש עם מירי 052-5279674